numerologia

Numerologia. Jak obliczyć liczbę urodzenia?

JAKIE BĘDZIE TWOJE ŻYCIE?

Wszechświat zbudowany jest z liczb i funkcjonuje z matematyczną dokładnością. Już starożytni to odkryli i stworzyli okultystyczną naukę zwaną numerologią. Według niej na każdego z nas oddziałują liczby i każdy jest z jakimiś liczbami nierozerwalnie lub rozerwalnie związany. Oddziaływanie to, nazywa się wibracją. Pozytywnie wibrują liczby parzyste z parzystymi i nieparzyste z nieparzystymi. Wyjątkiem są liczby 11 i 22, które bez względu na to, z jakimi liczbami się spotykają zawsze wibrują pozytywnie.

Liczba urodzenia

W tej części poradnika numerologia omówimy liczbę urodzenia. Jest to liczba, na którą nie mamy żadnego wpływu. Jest ona nam przypisana i oddziałuje na nas przez całe życie.

Aby obliczyć liczbę urodzenia zapisujemy swoją datę urodzin np. 11.09.1962 w postaci 1+1+0+9+1+9+6+2. Po dodaniu otrzymujemy liczbę 29. Następnie skracamy tę liczbę dodając cyfry 2+9 = 11.W tym przypadku nie skracamy dalej, gdyż liczby 11 oraz 22 są jedynymi liczbami dwucyfrowymi istotnymi w numerologii. Wszystkie pozostałe liczby powinny być jednocyfrowe. Jeśli więc po dodaniu wszystkich liczb otrzymamy 39, wtedy musimy ją skrócić (3+9=12 i dalej1+2=3)

Wibracje liczby urodzenia.
Liczby od 1 do 22

Liczba jeden (1) cechuje ludzi praktycznych i dokładnych w działaniu. Nigdy nie oglądają się na innych, gdyż są przekonani, że na nikim nie można polegać. Są idealistami. W miłości nie mają szczęścia. Ich życie jest ciekawe i pełne niespodzianek.

Liczba dwa (2) cechuje ludzi, o wielkich zdolnościach intelektualnych, ale bardzo małych zdolnościach organizacyjnych. Ludzie ci nie potrafią przekonywać innych do własnych racji i bardzo często dowiadują się, że z ich osiągnięć korzystają inni. W miłości romantyczni.

Liczba trzy (3)cechuje ludzi energicznych tzw. gorące głowy. Ludzie ci są bardzo pracowici, ale umieją także odpoczywać. Dążą do tego by ich praca była przyjemnością, a nie tylko sposobem zarabiania na życie. Śmiało można powiedzieć, że są szczęściarzami, ale postępują trochę egoistycznie. W miłości niestali, mają wielu partnerów.

Liczba cztery (4) cechuje ludzi, których życie jest spokojne, a nawet monotonne. Ludzie ci przez lata dążą do jednego upatrzonego celu, aż w końcu go osiągają. Dzięki swej ofiarności i ujmującemu sposobowi bycia mają wielu przyjaciół. W miłości partner raz na zawsze. Wierny, jak pies.

Liczba pięć (5) charakteryzuje ludzi o bardzo silnej osobowości i niezłomnym charakterze. Ich życie jest długie i obfituje w wiele dziwnych, czasem niezrozumiałych przypadków. Ludzie ci należą do tzw. szczęściarzy – czego się dotkną zamieniają w zysk, a z niespodziewanych opresji zawsze wychodzą obronną ręką. W miłości stali, ale mają skłonności do krótkich romansów i zdrad.

Liczba sześć (6) cechuje ludzi działających pod wpływem impulsu. Są to ludzie nerwowi i lekkomyślni. Czy osiągną sukces zależy bardziej od bieżących okoliczności niż od nich samych. Niesie ich wiatr historii. Doskonale sprawdzają się w sytuacjach zagrożenia – stres działa na nich pobudzająco. W miłości nieobliczalni. Bardzo szybko przechodzą od miłości do nienawiści.

Liczba siedem (7) cechuje ludzi stworzonych do wielkich czynów. Ludzie ci są idealistami, gotowymi poświęcić swoje życie osobiste, rodzinne i wszystko to, co mają, aby tylko osiągnąć wymarzony cel. Kierują się jedynie własnym osądem i nie słuchają rad innych. Mają udane życie. W miłości konserwatywni, nawet gdy ich związek nie układa się najlepiej trudno zdecydować się im na rozwód.

Liczba osiem (8) charakteryzuje ludzi o tzw. niespokojnym duchu. Ludzie ci wciąż czegoś poszukują, ale nie zawsze wiedzą czego. Każda nowość jest dla nich wyzwaniem i pragną jej spróbować. Bardzo ambitni, ale nigdy nie osiągają pełnej satysfakcji ze swych osiągnięć. Podczas życia wykonują wiele zawodów i mają wiele ciekawych przeżyć. W miłości niestali, lubią skakać „z kwiatka na kwiatek.”

Liczba dziewięć (9) cechuje ludzi żądnych przygód. Ludzie ci mają życie pełne niebezpieczeństw, ale za to bardzo ciekawe. Co prawda rzadko mają talenty artystyczne jednak ich pasją jest sztuka. Uwielbiają podróżować – oddadzą ostatnią koszulę za możliwość dalekiego wyjazdu. Potrafią żyć „wiatrem i słońcem”. Ich miłość jest jak ogień – nagła, gorąca i szybko gasnąca.

Liczba jedenaście (11) charakteryzuje ludzi, którzy w swoje życie mają wpisane ryzyko. Osoby te bardzo długo zastanawiają się nad swoimi kolejnymi krokami, ale gdy zdecydują się na coś, idą na całość bez względu na konsekwencje. Życie pełne przeszkód, udane tylko wtedy, gdy człowiek ten ma silną wolę. W miłości nieustannie poszukuje ideału przy boku niezbyt idealnego partnera.

Liczba dwadzieścia dwa (22) cechuje ludzi pozbawionych intuicji. Ludzie ci bardzo podatni są na wpływ innych osób i to w złym tego słowa znaczeniu. Życie pełne wzlotów i upadków. Błędy popełniane przez osoby wibrujące tą liczbą, bez skrupułów wykorzystywane są przez wrogów. W miłości jednostajny. Nawet, gdy przestanie kochać nie odchodzi od swego stałego partnera, gdyż jest zbyt leniwy.