testy

Test: Czy się spełnią moje marzenia?

Moje marzenia! Czy się spełnią? Wszystko jest możliwe, a możesz się tego dowiedzieć rozwiązując ten test. Jest jednak jeden warunek. Trzeba być uczciwym wobec siebie, jak i wobec samej wróżby. Jeżeli uczciwie odpowiesz na poniższe pytania uzyskasz odpowiedź na nurtujące cię pytanie o twoje marzenia i jaka jest cena marzeń.. Czy spełni się twoje marzenie? Nie bądź zdziwiony, bo marzenia się spełniają!

Test na to czy spełnią się marzenia

1. Twoim zdaniem marzenia to…

a) niepotrzebna strata czasu…1

b) zbędna potrzeba duszy…3

c) coś bez czego nie da się żyć…5

2. Wygrałaś w lotto 10.000 zł. Na co przeznaczysz te pieniądze?

a) pojadę na zagraniczną wycieczkę…3

b) wpłacę na oprocentowane konto…5

c) kupię rzeczy o których marzyłam, ale nigdy nie było mnie na nie stać…1

3. Czy gubisz drobne rzeczy (klucze, rękawiczki itp)?

a) niestety, bardzo często…1

b) nie zdarza mi się nic gubić…5

c) czasami coś zgubię…3

4. Czy należysz do osób upartych?

a) raczej nie…1

b) raczej tak…3

c) wszystko zależy od sytuacji…5

5. Czy twoje marzenia są tak silne, że czasami ci przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu wśród ludzi?

a) jestem osobą ambitną, ale staram się utrzymać odpowiedni dystans wobec własnych ambicji…3

b) raczej należę do osób mało ambitnych…1

c) mam tak wybujałą ambicję, że czasami spędza mi ona sen z powiek…5

6. Czym są dla ciebie twoje urodziny?

a) dniem w którym znacznie się postarzałam…1

b) dniem w którym warto podsumować dotychczasowe doświadczenia i dokonania…3

c) dniem w którym można podsumować miniony rok życia i zaplanować kolejny rok istnienia…5

7. Jeśli ktoś zaproponowałby ci pieniądze i jeden z trzech sposobów ich zdobycia, to który byś wybrała?

a) spadek…1

b) bardzo ciężką pracę fizyczną trwającą krótki okres czasu…3

c) długotrwałą pracę wymagającą dużego wysiłku umysłowego…5

8. Czy jesteś osobą systematyczną?

a) zdecydowanie nie…1

b) zdecydowanie tak…5

c) raczej nie, ale bardzo się staram działać systematycznie…3

9. Czy lubisz zadziwiać innych?

a) bardzo…3

b) wolę zadziwiać siebie…5

c) nawet jakbym chciała, to i tak nie potrafię…1

10. Czy marzenia z ubiegłorocznych Andrzejek spełniły się?

a) częściowo…3

b) wcale lub prawie wcale…1

c) w większości tak…5

Jeśli uzyskałeś(aś) 10-22 punkty

Ta wróżba nie jest dla ciebie zbyt pomyślna. Jest bowiem bardzo mało prawdopodobne, aby twoje marzenia przybrały realny kształt. Tak to już w życiu jest, że aby marzenia się spełniały, to trzeba im pomagać. Tymczasem ty należysz do tej grupy osób, która modli się o wygrany milion w lotto, ale jednocześnie nie wypełnia kuponu. Jest w tym oczywiście pewne uogólnienie, bo twoje marzenia mogą być o wielkiej miłości, ale nie dajesz jej szans, aby cię spotkała. Możesz mieć marzenie o czymkolwiek lecz sam stajesz na drodze realizacji własnych marzeń. Wszystko przez to, że brak ci silnej woli oraz dlatego, że jesteś podatna na wszelkiego rodzaju pokusy. Cena marzeń jakie są w tobie może być bardzo wysoka i dlatego musisz bardzo ostrożnie realizować marzenia.

 

Jeśli uzyskałeś(aś) 23-37 punktów

Twoje marzenia są o wielu sprawach, które dotąd nie były twoim udziałem. Twoja wola polepszenia własnego życia i życia twoich bliskich jest na tyle silna, że istnieje duża szansa, że przynajmniej część twoich marzeń przybierze realny kształt. Nie narzucaj jednak swoich marzeń bliskim ci osobom, bo może się okazać, że one ich nie podzielają i w efekcie będą ci tylko przeszkadzać (choć nieświadomie) w osiągnięciu celu. Aby zwielokrotnić szanse na spełnienie marzenia musisz nieco nad sobą popracować. Najważniejsze jest to, aby nieco ustabilizować twój chwiejny charakter. I nie załamuj się przy niewielkich niepowodzeniach. Miniesz je, a marzenia się spełnią, a cena twych marzeń nie będzie bardzo duża

 

Jeśli uzyskałeś(aś) 38-50 punktów

Twoje marzenie spełni się i to nie tylko dlatego, że tak chce przeznaczenie, ale przede wszystkim dlatego, że ty tak chcesz. Spowodowane jest to tym, że jesteś osobą o tak wybujałej ambicji, że nic nie może ci przeszkodzić w osiągnięciu zamierzonych celów. Twoja konsekwencja w działaniu i dążenie do finału marzeń choćby po trupach jest ogólnie znana. Dlatego też nie będziesz miała wielu przeciwników, którzy chcieliby ci wejść w drogę. Ty jednak nie zapominaj, że obok ciebie są inni ludzie, często bardzo ci bliscy. Jeśli o tym zapomnisz, a realizacja marzenia zbytnio cię pochłonie, może się okazać, że zwycięstwo jest pyrrusowe, bo cena marzeń jest bardzo wysoka. Możesz marzyć dalej, bo wszystkie marzenia powinny się jak najbardziej spełnić.

 

Co to są marzenia?

Marzenie jest rozmyślaniem o czymś subiektywnie pięknym i o sposobie realizowania tych marzeń. Marzenia są pierwszym krokiem do stworzenia czegoś dzięki czemu możemy osiągnąć satysfakcję, radość, szczęście. Marzenia motywują do aktywności, działania i realizowania zamierzeń jednak w wielu przypadkach marzenia pomagają usunąć w cień smutną i szarą rzeczywistość. Marzenia dzieli się na realne, nierealne i te, które zależą od tak zwanego szczęścia.